piątek, 14 listopada 2014

DIY-OZDOBY CHOINKOWE CZ.1-szycie bombki

Przygotowania do Świąt czas zacząć:)

Pomysł zaczerpnęłam z internetu.
Moja bombka powstała z eko skóry w kolorze srebrnym. Zszywana była na maszynie, a nie ręcznie jak w oryginale ponieważ materiał źle wyglądał przy takim zszyciu - trudu było niemało.
Pomysł i wykonanie zaczerpnęłam z tego bloga:   http://vechernie-posidelki.blogspot.com.es/2012/10/vintage-christmas-ball-tutorial.html?showComment=1350307072715


Po uszyciu swojej bombki znalazłam jeszcze troszkę inny wariant.    http://www.vanessachristenson.com/2011/12/v-and-co-how-to-fabric-ornament.html

Korzystając z internetu napotykam  pomysły, które chętnie miałabym ochotę zrobić sama i nie są to koniecznie rzeczy związane z szyciem. Postanowiłam podzielić się tym, co zrobiłam według pomysłu i instrukcji innych. Nie chcę plagiatować a jedynie skorzystać z tego czym inni chcą się podzielić.
Zawsze podaje stronę z której pomocą wykonałam daną rzecz.
Zapraszam do zabawy :)


Surfing the Web I come across some ideas I would willingly like to use and they aren't necessarily related to sewing. I decided to share what I've done using the ideas and instructions of other poeple. I don't want to 'plagiarise', just to try the proposed projects myself.
That's why I always give full links back to original sources.

Have fun :)10 komentarzy :

DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZE :)